2010.Julis 16-tol Balaton tuor:D
A 5 szakasz végeredménye
1 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 4:21:23 2 Martijn Maaskant (Ned) Garmin - Transitions 0:00:02 3 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:04 4 Robbie McEwen (Aus) Team Katusha 0:00:47 5 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Farnese Vini 6 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 7 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Quick Step 8 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram 9 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d'Epargne 10 Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team
Az összetett állása
1 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia 18:57:47 2 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 0:00:01 3 Thomas Löfkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team 0:00:09 4 Rigoberto Uran (Col) Caisse d'Epargne 0:00:10 5 Dries Devenyns (Bel) Quick Step 0:00:11 6 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 7 Fränk Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:13 8 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 0:00:14 9 Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel - Euskadi 0:00:15 10 Bauke Mollema (Ned) Rabobank 0:00:17 ... 18 Robert Gesink (Ned) Rabobank 0:00:27 21 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:30 25 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:37
4.etap: Schwarzenburg - Wettingen 192.2km
A szakasz végeredménye
1 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini 4:57:33
2 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank 3 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 4 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d'Epargne 5 Robbie Mcewen (Aus) Team Katusha 6 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Professional Cycling Team 7 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini 8 Bauke Mollema (Ned) Rabobank 9 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 10 Dries Devenyns (Bel) Quick Step
Az összetett állása
1 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini 4:57:33
2 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank
3 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
4 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d'Epargne
5 Robbie Mcewen (Aus) Team Katusha
6 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Professional Cycling Team
7 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini
8 Bauke Mollema (Ned) Rabobank
9 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack
10 Dries Devenyns (Bel) Quick Step
Az összetett állása
1 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia 14:35:37
2 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 0:00:01
3 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team 0:00:09
4 Rigoberto Uran (Col) Caisse d'Epargne 0:00:10
5 Dries Devenyns (Bel) Quick Step 0:00:11
6 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
7 Fränk Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:13
8 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 0:00:14
9 Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel - Euskadi 0:00:15
10 Bauke Mollema (Ned) Rabobank 0:00:17
...
18 Robert Gesink (Ned) Rabobank 0:00:27
22 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:30
27 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:37
További Bicikli Hirek
2010. Junius.16. Szerda
További fejlesztések vannak
2010. Junius.15- kedd.
A szakasz végeredménye
1 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank 5:02:21 2 Rigoberto Uran (Col) Caisse d'Epargne 3 Bauke Mollema (Ned) Rabobank 0:00:03 4 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 5 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 6 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank 7 Robert Gesink (Ned) Rabobank 8 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team 9 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 10 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia 11 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:07 12 Stijn Devolder (Bel) Quick Step 13 Joaqui Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha 14 Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack 15 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack ... 32 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:19
Az összetett állása
1 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia 9:38:04 2 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 0:00:01 3 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team 0:00:09 4 Rigoberto Uran (Col) Caisse d'Epargne 0:00:10 5 Dries Devenyns (Bel) Quick Step 0:00:11 6 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:13 7 Jacob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 0:00:14 8 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 9 Nicolas Jona Castroviejo (Spa) Euskaltel - Euskadi 0:00:15 10 Bauke Mollema (Ned) Rabobank 0:00:17 ... 17 Robert Gesink (Ned) Rabobank 0:00:27 21 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:30 27 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:37
2.etap: Ascona - Sierre 167.5km
A szakasz végeredménye
1 Heinrich Haussler (Ger) Cervelo Test Team 4:25:16 2 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel - Euskadi 3 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 4 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank 5 Gerald Ciolek (Ger) Team Milram 6 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d'Epargne 7 Fabio Felline (Ita) Footon-Servetto 8 Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team 9 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini 10 Carlos Barredo (Spa) Quick Step ... 33 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo 36 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia 46 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 50 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 51 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank
Az összetett állása
1 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 4:35:37 2 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo 0:00:01 3 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia 0:00:03 4 Dries Devenyns (Bel) Quick Step 0:00:10 5 Gustav Erik Larsson (Swe) Team Saxo Bank 0:00:11 6 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team 0:00:12 7 Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team 0:00:13 8 Jacob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 9 Nicolas Jona Castroviejo (Spa) Euskaltel - Euskadi 0:00:14 10 Matthias Russ (Ger) Team Milram 0:00:15 ... 22 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:24 33 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:29
1.etap: Lugano (ITT) 7.6km
A szakasz végeredménye
1 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 0:10:21
2 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo 0:00:01
3 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia 0:00:03
4 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo 5 Dries Devenyns (Bel) Quick Step 0:00:10 6 Gustav Erik Larsson (Swe) Team Saxo Bank 0:00:11 7 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team 0:00:12 8 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:13 9 Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team 10 Jacob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank ... 31 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:24 44 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:29
Az összetett állása
1 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 0:10:21 2 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo 0:00:01 3 Tony Martin (Ger) Team HTC - Columbia 0:00:03 4 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo 5 Dries Devenyns (Bel) Quick Step 0:00:10 6 Gustav Erik Larsson (Swe) Team Saxo Bank 0:00:11 7 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Professional Cycling Team 0:00:12 8 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:13 9 Simon Gerrans (Aus) Sky Professional Cycling Team 10 Jacob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank ... 31 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:24 44 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:29
Bicikli hirek a nagy világba:)
Hétvégén Karpackie Bükfürdõ Rally 2010. 06. 18-20
Imádom ezt a buszt
Top Ten Results, stage 4
1. IZAGUIRRE Gorka EUSKATEL – EUSKADI 3.01′23″
2. HOUANARD Steve SKIL – SHIMANO 3.01′23″
3. MACHADO Tiago TEAM RADIOSHACK 3.01′23″
4. KLEMME Dominic TEAM SAXOBANK 3.01′23″
5. GENIEZ Alexandre SKIL – SHIMANO 3.01′23″
6. FANKHAUSER Clemens VORARLBERG – CORRATEC 3.01′23″
7. CASTROVIEJO Jonathan EUSKATEL – EUSKADI 3.01′04″
8. SCHNEIDER Nico CT DIFFERDANGE 3.01′23″
9. STANNARD Ian SKY PROFESSIONEL CYCLING TEAM 3.01′23″
10. ROVNY Ivan TEAM RADIOSHACK 3.01′23″
Final General Classification
1 Matteo Carrara VAC 17u43′21”
2 Fränk Schleck SAX 0′01”
3 Lance Armstrong RSH 0′30”
4 Juan Antonio Flecha Giannoni SKY 0′34”
5 Sergueï Ivanov KAT
6 Björn Leukemans VAC 0′35”
7 Alexandre Geniez SKS 0′39”
8 Andreas Klöden RSH 0′50”
9 Gregory Rast RSH 0′51”
10 Sandy Casar FDJ 0′52′
Team RadioShack on Final General Classification
18 Ivan Rovny 1′07′
56. Tiago Machado 15′05″
Top Ten Results, stage 3
1 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 4:57:28
2 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri
3 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
4 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
5 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team
6 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
7 Steve Houanard (Fra) Skil – Shimano
8 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
9 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professionel Cycling Team
10 Jérémy Roy (Fra) Francaise des Jeux
Team RadioShack Results, stage 3
11 Gregory Rast (Swi)
18 Andreas Klöden (Ger)
22 Lance Armstrong (USA)
23 Ivan Rovny (Rus)
26 Tiago Machado (Por)
76 Bjorn Selander (USA) 0:05:35
General Classification after Stage 3
1 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 14:41:58
2 Fränk Schleck (Lux) Team Saxobank 0:00:01
3 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:30
4 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professionel Cycling Team 0:00:34
5 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
6 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:35
7 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:00:39
8 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:00:50
9 Gregory Rast (Swi) Team Radioshack 0:00:51
10 Sandy Casar (Fra) Francaise des Jeux 0:00:52
Team RadioShack on General Classification
19 Ivan Rovny (Rus) 0:01:07
66 Tiago Machado (Por) 0:15:05
74 Bjorn Selander (USA) 0:16:01
Top Ten Results, stage 2
1 Fränk Schleck (Lux) Team Saxobank 5:10:38
2 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
3 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professionel Cycling Team 0:00:35
4 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
5 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:36
6 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
7 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
8 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:53
9 Patrick Sinkewitz (Ger) ISD – Neri
10 Serge Pauwels (Bel) Sky Professionel Cycling Team
Team RadioShack Results, stage 2
11 Andreas Klöden (Ger)
26 Gregory Rast (Swi) 0:00:58
27 Ivan Rovny (Rus)
73 Bjorn Selander (USA) 0:09:43
79 Tiago Machado (Por)
HD Daryl Impey (RSA) 0:17:10
HD Sam Bewley (NZl)
General Classification after Stage 2
1 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
2 Fränk Schleck (Lux) Team Saxobank 0:00:01
3 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:30
4 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professionel Cycling Team 0:00:34
5 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
6 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:35
7 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:00:39
8 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:00:50
9 Cyril Lemoine (Fra) Saur – Sojasun 0:00:51
10 Gregory Rast (Swi) Team Radioshack
Team RadioShack on General Classification
27 Ivan Rovny (Rus) 1:07:00
78 Bjorn Selander (USA) 10:26:00
99 Tiago Machado (Por) 15:05:00
Top Ten Results, stage 1
1 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 4:29:55
2 Yauheni Hutarovich (Blr) Francaise des Jeux
3 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team
4 Sebastian Siedler (Ger) Vorarlberg – Corratec
5 Aitor Galdos (Spa) Euskatel – Euskadi
6 Ian Stannard (GBr) Sky Professionel Cycling Team
7 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
8 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri
9 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
10 Manuel Ortega Ocana (Spa) Andalucia – Cajasur
Team RadioShack Results, stage 1
28 Gregory Rast (Swi)
30 Andreas Klöden (Ger)
50 Lance Armstrong (USA)
76 Bjorn Selander (USA) 0:00:39
84 Daryl Impey (RSA) 0:00:47
100 Tiago Machado (Por) 0:05:15
105 Sam Bewley (NZl) 0:09:40
General Classification after Stage 1
1 Cyril Lemoine (Fra) Saur – Sojasun 4:33:45
2 Gregory Rast (Swi) Team Radioshack
3 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:01
4 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:02
5 Aitor Galdos (Spa) Euskatel – Euskadi
6 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:00:04
7 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:05
8 Kevin Ista (Bel) Cofidis, Le Credit en Ligne
9 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professionel Cycling Team 0:00:06
10 Sandy Casar (Fra) Francaise des Jeux
Team RadioShack on General Classification
41 Ivan Rovny (Rus) 0:00:16
68 Daryl Impey (RSA) 0:00:49
69 Bjorn Selander (USA) 0:00:50
100 Tiago Machado (Por) 0:05:29
Prologue Top Ten Results
1. ENGOULVENT Jimmy SAUR – SOJASUN .03′41″ 990
2. LEMOINE Cyril SAUR – SOJASUN .03′50″ 130 9″
3. RAST Grégory TEAM RADIOSHACK .03′50″ 220 9″
4. CASPER Jimmy SAUR – SOJASUN .03′51″ 040 10″
5. ARMSTRONG Lance TEAM RADIOSHACK .03′51″ 100 10″
6. IMPEY Daryl TEAM RADIOSHACK .03′52″ 480 11″
7. BOZIC Borut VACANSOLEIL .03′52″ 670 11″
8. GALDOS Aitor EUSKATEL .03′52″ 800 11″
9. DRUCKER Jempy CT DIFFERDANGE .03′54″ 370 13″
10. KLÖDEN Andreas TEAM RADIOSHACK .03′54″ 370 13″
Bicikli Hirek
2010. Május-Junius.31-06. fejlesztés alatt van............................
2010. Május.20-31. fejlesztés alatt van...............................................
Lance Armstrong csapattársának, Leipheimer-nek dolgozott a hegyen, végül az üldözõcsoportban, a 14. helyen ért célba.
3.A szakasz végeredménye
1 David Zabriskie (USA) Garmin-Transitions 4:26:09
2 Michael Rogers (Aus) Team HTC-Columbia
3 Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack
4 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo 0:00:17
5 Rory Sutherland (Aus) Unitedhealthcare Presented by Maxxis
6 Heinrich Haussler (Ger) Cervelo Test Team
7 Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank
8 Christopher Horner (USA) Team Radioshack
9 Francois Parisien (Can) SpiderTech Powered by Planet Energy
10 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Transitions ...
14 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
an style="font-size: small;">Az összetett állása
1 David Zabriskie (USA) Garmin-Transitions 13:09:33
2 Michael Rogers (Aus) Team HTC-Columbia 0:00:04
3 Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack 0:00:06
4 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo v 0:00:21
5 Marc De Maar (Ned) Unitedhealthcare 0:00:24
6 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Transitions 0:00:27
7 Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack
8 Rory Sutherland (Aus) Unitedhealthcare Presented by Maxxis
9 Peter Stetina (USA) Garmin-Transitions
10 Thomas Danielson (USA) Garmin-Transitions
11 Jose Luis Rubiera Vigil (Spa) Team Radioshack
12 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
Bicikli Hirek a nagy világban
2010. május.20. Csütörtök...
2.nap után A szakasz végeredménye
1 Brett Lancaster (Aus) Cervelo Test Team 4:38:48
2 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo
3 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
4 Rory Sutherland (Aus) Unitedhealthcare Presented by Maxxis
5 Andre Steensen (Den) Team Saxo Bank
6 Francois Parisien (Can) SpiderTech Powered by Planet Energy
7 Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack
8 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Transitions
9 Lars Ytting Bak (Den) Team HTC-Columbia
10 Michael Rogers (Aus) Team HTC-Columbia
...
18 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
Az összetett állása
1 Brett Lancaster (Aus) Cervelo Test Team 8:43:24
2 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo 0:00:04
3 Karl Menzies (Aus) Unitedhealthcare Presented by Maxxis
4 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:06
5 Thomas Rabou (Ned) Team Type 1
6 Marc De Maar (Ned) Unitedhealthcare Presented by Maxxis 0:00:07
7 Paul Mach (USA) Bissell 0:00:08
8 Michael Rogers (Aus) Team HTC-Columbia 0:00:10
9 Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack
10 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Transitions
...
18 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
Bicikli Hirek a nagy világban
2010.Május. 18.Kedd
2010. Május.15-17. bodajki árviz volt.....
2010. Május.14-e péntek fejlesztés...............................................
2009. Június 13-n ki mentem szomszédommal 1 hétre Murauba nyaralni nagyon jo volt sok helyre el vitt és ennek nagyon örülök. De a 1.hét nagyon gyorsan el telt. Idén már nem tudok ki mennyi sajna "A régi WRC-sek is gyorsak lesznek, Janika, Spici, Turi, Turán, Benik, Herczig, nekik mindegy, miben ülnek, bármivel gyorsak!"
Jo már a regisztálás meg minden jo chatelés a honlapomon
Bejelntkezés még nem jo......
1.etap: Silver City - Mogollon 151km
Végeredmény:
1 Levi Leipheimer (Team Mellow Johnny's) 3:48:18 22 Lance Armstrong (Team Mellow Johnny's) 0:01:46 Bicikli Hirek a Nagy világban A MAXX Shot 17. Miskolc Rally végeredménye: Az ORB állása 2 futam után: 2010.Április 11-tol 18-ig Vuelta Ciclista a la Region de Murcia Útvonal... 2010. Április.5. Hétfõ Bicikli Hirek a nagy világba Ma A verseny végeredménye: 2010. Április 4. Vasárnap
2 Tom Danielson (DZ Nuts) 0:00:10
3 Cesar Grajales (Ouch-Bahati Foundation Pro) 0:00:16
4 Phillip Zajicek (Fly V Australia)
5 Andrew Talansky (California Giant/Specialized)0:00:38
6 David Zabriskie (DZ Nuts) 0:00:41
7 Luis Amaran (Jamis Sutter Home P/B Colavita)
8 Alex Hagman (Ouch-Bahati Foundation Pro)
9 Chris Baldwin (Unitedhealthcare Professional) 0:00:47
10 Jai Crawford (Fly V Australia) 0:00:50
1. "Asi"/Pikó Zsuzsa, Mitsubishi Lancer E9 58.30,9
2. ifj. Tóth János/Tagai Róbert, Peugeot 207 S2000 +1,9
3. Herczig Norbert/Baranyai László, Skoda Fabia S2000 +6,7
4. "Turi"/"Nándi", Mitsubishi Lancer E9 +23,4
5. Turán Frigyes/Zsiros Gábor, Mitsubishi Lancer E9 +56,4
6. Hadik András/Juhász István, Subaru Impreza N12 +1.03,5
7. Balogh János/Németh László, Mitsubishi Lancer E9 +1.39,4
8. Kazár Miklós/Sz?ke Tamás, Mitsubishi Lancer E9 +1.47,0
9. Hideg Krisztián/Kism?di Endre, Mitsubishi Lancer E9 +2.24,8
10. Bútor Róbert/Holczer Dániel, Citroen C2 S1600 +2.46,0
1. Asi/Pikó Zsuzsa 40 pont, 2. ifj. Tóth János/Tagai Róbert 27 pont, 3. "Turi"/"Nándi" 25 pont, 5. Turán Frigyes/Zsiros Gábor 18 pont, 6. Herczig Norbert/Baranyai László 16 pont, 7. Hadik András/Juhász István 14 pont,...Rally Hirek
2010.Április. 29. Csütörtök
Fejlesztés alatt van a honlapom
2010. Április. 26-29.ig
Fejlesztés alatt van a honlapom
2010. Április. 19-23-ig
Fejlesztés alatt van most a honlapom
Fejlesztés alatt lesz........ most már oldalak lesznek
2010. Ápr.09.Péntek itt volt nálunk Adri(osztálytársam) ami nagyon jo sikerult kirándulás volt
Fejlesztés alatt van most a honlapom
Fejlesztés alatt van........ most már oldalak lesznek
2010. Április.10. Szombat
Lance Armstrong az alábbi versenyeken kíván indulni az elkövetkezõ idõszakban:
Spanyolország
2010. március 3 - 7.
Útvonal....
Végeredmény.....
Milánó - Sanremo
Olaszország
2010. március 20.
Útvonal....
- gyomorproblémák miatt végül lemondta
Criterium International
Franciaország
2010. március 27-28.
Útvonal...
Végeredmény....
Ronde van Vlaanderen (Flandriai körverseny)
Belgium
2010. április 4.
Circuit Cycliste Sarthe 2010 (új!)
Franciaország
2010. április 6-9.
Útvonal...
Amstel Gold Race
Hollandia
2010. április 18. - lemondta (2010. április 6.)
Fleche Wallonne
Hollandia
2010. április 21.
Liege - Bastogne - Liege
Belgium
2010. április 25.
Kaliforniai körverseny
USA
2010. május 16-23.
Tour de France
Franciaország
2010. július 3-25.
Útvonal...
A júniusról még mindig nincs semmi konkrét, Armstrong korábban említette, hogy a Dauphine Libere a legesélyesebb, mint a Tour-ra történõ felkészülés legutolsó állomása.Bicikli Hirek
Fejlesztés alatt van most a honlapom 2 és 3 oldal marad ugy ahogy van
2010. Április.6. Kedd
Fejlesztés alatt van most a honlapom
Fejlesztés alatt van........ most már oldalak lesznek
Lance Armstrong (RadioShack): ?Jobban éreztem magam, mint arra elõzetesen számítottam. Akadt néhány nehéz pillanat, amikor úgy éreztem magam, mint egy partra vetett hal. A Koppenberg emelkedõjén beszorultam olyanok mögé, akiknek le kellett tenniük a lábukat, így ekkor nagyon sok idõt veszítettem és nagy energiákat emésztett fel a felzárkózás, de összességében elégedett vagyok. Kiegyensúlyozottnak éreztem magam, akkor sem idegeskedtem, amikor az emberek elénk ugráltak, vagy éppen bukás volt. Elõl helyezkedtem és jól mentem, nem is kérdés, hogy eddig ez volt a legjobb versenyem idén.?
1 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 6:25:56
2 Tom Boonen (Bel) Quick Step 0:01:15
3 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:11
4 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:02:15
5 Tyler Farrar (USA) Garmin - Transitions 0:02:35
6 George Hincapie (USA) BMC Racing Team
7 Roger Hammond (GBr) Cervelo Test Team
8 Maxim Iglinsky (Kaz) Astana
9 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini
10 William Bonnet (Fra) Bbox Bouygues Telecom
11 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
12 Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha
13 Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team
14 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
15 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank
...
27 Lance Armstrong (USA) Team RadioshackBicikli Hirek:)
Ma
Fejlesztés alatt van........ most már oldalak lesznek